r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fani Hearthstone: Heroes of Warcraft od dziś mogą zwiedzać Czarną Górę

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Hearthstone: Heroes of Warcraft czyli kolekcjonerska gra karciana od Blizzarda doczekała się dziś premiery drugiego fabularnego dodatku. „Czarna Góra” nawiązuje do jednego z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Azeroth, a zarazem kultowych instancji w World of Warcraft.

Konstrukcja dodatku przypomina poprzednią przygodę czyli Klątwę Naxxramas. Znajdziemy w nim 5 skrzydeł, w których czeka na nas łącznie 17 bossów. Po ich pokonaniu oraz wykonaniu zadań klasowych możemy liczyć na 31 nowe kart, w tym 9 klasowych. W dużej mierze opierają się one na synergii ze smokami. Dodatkowo przechodząc całość w trybie heroicznym uzyskamy specjalny rewers. Zawiedzeni będą gracze liczący na darmowe pierwsze skrzydło. Tym razem Blizzard nie zdecydował się na taki gest.

r   e   k   l   a   m   a

Ceny nie należą do niskich. Odblokowanie jednego to kosz 5,99 euro albo 700 złota. W przypadku płatnością gotówką zestaw brakujących skrzydeł kosztuje taniej niż zakup każdego pojedynczo. Tu warto wspomnieć, że cena różni się w zależności o systemu i urządzenia. Najmniej korzystnie w przypadku zakupu za gotówkę wypada edycja dla iPadów.

To jednak nie koniec nowości. Do gry dodano nowe zadanie dzienne. Do już obecnych nagród w postaci 40, 60 i 100 sztuk złota dołączyło kolejne. Za obejrzenie zwycięskiej walki naszego znajomego otrzymamy darmowy zestaw kart eksperckich. Podobnie jak inne zadania, tak i te pojawia się losowo. Tradycyjnie wraz z dodatkiem otrzymujemy także nową planszę. Prawdopodobnie śladami Klątwy Naxxramas za jakiś czas trafi ona do normalnej rotacji.

Hearthstone niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny. W tym czasie gra doczekała się jednego dadatku fabularnego, jednego rozszerzenia skupiającego się na kartach, trybu obserwatora, wersji na komputery PC z systemem Windows i OS X oraz tablety z iOS i Androidem. W styczniu Blizzard poinformowała o 25 milionach kont. Oczywiście nie jest to liczba aktywnych graczy, ale i tak robi wrażenie. Zbliżająca się premiera wersji na smartfony może pomóc polepszyć ten wynik. Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji na komputery PC oraz tablety z systemem iOS i Android znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Przygodę „Czarna Góra” możecie zakupić z poziomu gry. Dziś otwarto jedynie pierwsze skrzydło, kolejne będą odblokowywane co tydzień.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.