Fantastic Face Fantastic Face 2.3.1

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Po zeskanowaniu swojej twarzy za pomocą aplikacji Fantastic Face przeprowadzona zostanie szczegółowa analiza, dzięki której zyskamy kilka ciekawych informacji. Warto oczywiście traktować je z przymrużeniem oka.

Program do postarzania twarzy…

Fantastic Face umożliwia sprawdzenie, jak będziemy wyglądać w przyszłości, a także jak będzie wyglądało nasze potomstwo. Istnieje również opcja porównania kilku zdjęć (np. wśród członków rodziny, przyjaciół i znajomych), by aplikacja wybrała najpiękniejszą osobę po wygenerowaniu raportu na podstawie rysów twarzy poszczególnych użytkowników, których zdjęcia umieszczono w programie.

… i nie tylko!

Jeśli chcesz sprawdzić, w jakiej kondycji znajduje się twoja skóra, możesz użyć Fantastic Face, by przesłać zdjęcie do twórców, którzy w odpowiedzi prześlą szczegółowe informacje na temat urody, stanu skóry i ekspresji. Jest to wykonalne, ponieważ w opisywanym narzędziu zastosowano nowoczesne technologie.

Test osobowości

Fantastic Face to również okazja do sprawdzenia wiedzy o sobie. Odpowiadając na pytania zawarte w humorystycznych testach (jak już wspomniano – nie traktujmy tej aplikacji poważnie!) przeanalizujemy własną osobowość.

Przetestuj za darmo

Warto dodać, że Fantastic Face jest dostępny w formie trzydniowej wersji próbnej. Po upływie tego czasu można zdecydować się na zakup programu. Roczna subskrypcja została wyceniona na 374,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • zeskanuj swoje zdjęcie i sprawdź, jak będziesz wyglądać za X lat
  • porównuj fotografie kilku osób i wybierz najpiękniejszą twarz
  • sprawdź kondycję swojej cery
  • wykonaj test osobowości
  • darmowa wersja trial

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!