Fantastical Fantastical 2.3.6

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fantastical to jeden z najlepszych kalendarzy dla Maców. Program był wielokrotnie nagradzany za wzornictwo i szerokie możliwości. Poza wygodą obsługi kalendarz odznacza się niewrażliwością na zmiany strefy czasowej, co czyni go idealnym dla podróżujących.

Fantastical pozwala pisać językiem naturalnym przy tworzeniu przypomnień i wydarzeń, ale lepiej korzystać przy tym z angielskiego. Program może synchronizować dane z wieloma kalendarzami sieciowymi, w tym z kontem Google, Exchange, iCloud i wieloma innymi. Podobnie jak inne programy tego typu, pozwala wygodnie dodawać przypomnienia i rezerwować czas na wydarzenia, prezentuje rozkład dnia, tygodnia, miesiąca i całego roku. W ustawieniach można wybrać jasną lub ciemną skórkę.

Fantastical może pracować na pełnym ekranie, jak i w mini-okienku, które będzie widoczne zawsze podczas pracy z innymi programami. Osoby mające liczne kalendarze ucieszy możliwość podzielenia ich na zestawy.

Wersja próbna kalendarza działa przez 21 dni. Pełną wersję można kupić w Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!