Farm Expert 2018 Mobile Farm Expert 2018 Mobile 3.30

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Farm Expert 2018 Mobile to gra o zarządzaniu własnym gospodarstwem rolnym wyprodukowana przez polską firmę PlayWay.

Tak, jak w przypadku innych symulatorów tego typu, również w Farm Expert 2018 Mobile będziemy wykonywać rozmaite obowiązki na farmie. W grze znajdziemy aż cztery różne lokacje i ponad 20 maszyn rolniczych, które będą niezwykle przydatne w codziennej pracy. Ta skupi się na hodowaniu zwierząt, uprawie roślin, zbieraniu plonów i sprzedaży.

Farm Expert 2018 Mobile to nie tylko prace ręczne, ale i możliwość eksplorowania świata przy użyciu licznych pojazdów. Na początku dysponujemy zaledwie podstawowym wyposażeniem, ale odwiedzając sklep będziemy mogli nabyć dodatkowe maszyny i niezbędne materiały.

Nic więc dziwnego, że Farm Expert 2018 Mobile podąża szlakiem innych gier mobilnych. Opisywany tytuł można pobrać bezpłatnie, ale zawiera on wbudowane mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze wykupimy dostęp do nowych lokacji czy też nabędziemy specjalną walutę, która pozwoli nam zakupić przedmioty do wykorzystania w trakcie zabawy.

Warto dodać, że oprócz darmowej wersji Farm Expert 2018 Mobile dostępna jest także edycja Premium, którą można nabyć w cenie 24,99 złotych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!