Farm Heroes Super Saga Farm Heroes Super Saga 1.47.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Farm Heroes Super Saga to kontynuacja Farm Heroes Saga, która – tak samo jak poprzedniczka – jest grą logiczną wymagająca umieszczenia obok siebie kilku (najczęściej trzech) takich samych warzyw i owoców.

Łatwa do zrozumienia, ale trudna do perfekcyjnego opanowania - tak najkrócej można opisać Farm Heroes Super Saga, czyli produkcję, która została przygotowana przez firmę King mającą ogromne doświadczenie na rynku gier mobilnych. Wspomniane studio ma w swoim portfolio bijącą rekordy popularności serię Candy Crush.

Na potrzeby Farm Heroes Super Saga opracowano nieskomplikowany wątek fabularny, stanowiący tło dla rozgrywki. Okazuje się, że nasi bohaterowie muszą rozprawić się ze złym Rancidem, który ukradł Super Cropsies i pragnie użyć ich do niecnych celów. Musimy oczywiście pokrzyżować plany wspomnianego antagonisty.

Farm Heroes Super Saga idealnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych, oferując mnóstwo poziomów do odblokowania. Ukończenie jednego etapu zajmuje raptem kilkadziesiąt sekund, dzięki czemu możemy uruchomić tę grę w wolnej chwili, na przykład w kolejce u lekarza czy podczas jazdy autobusem.

Choć tak naprawdę Farm Heroes Super Saga jest grą dla jednego gracza, nic nie stoi na przeszkodzie, by zalogować się do Facebooka i umieszczać swoje wyniki na sieciowej tablicy, gdzie będziemy mogli porównać osiągnięte rezultaty z rekordami innych graczy.

Farm Heroes Super Saga wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Tytuł można pobrać nieodpłatnie, ale podczas rozgrywki natkniemy się na obecność mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!