Farm Manager 2018

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Farm Manager 2018 to stworzona przez Polaków gra strategiczna, w której wcielamy się w farmera mającego za zadanie rozwijanie swojego gospodarstwa. Podczas rozgrywki naszym celem będzie uprawianie ziemi, hodowla zwierząt i jak najkorzystniejsza sprzedaż wytworzonych w ten sposób dóbr oraz rozwój technologiczny naszej wirtualnej farmy.

W opisywanej grze spotkamy się z uprawą ponad 20 rodzajów różnych roślin, dbaniem o ich prawidłowy wzrost, nawadnianiem w czasie suszy czy ochroną przed chorobami, które przyczynić się mogą do spadku ich jakości a co za tym idzie zmniejszenia zysku ze sprzedaży. Farm Manager 2018 daje także możliwość hodowli zwierząt (dostępne są m.in. pszczoły, króliki, indyki, kozy i krowy), dbania o prawidłowy pokarm dla nich czy rozmnażania i leczenia z pomocą weterynarza w przypadku chorób.

Takie czynności jak uprawa roślin realizowana może być ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu. W przypadku tego ostatniego twórcy umożliwiają użytkownikowi zakup nowych lub używanych urządzeń, które z pewnością będą się częściej psuły. Do wspomagania pracy na gospodarce możemy zatrudnić wyspecjalizowanych pracowników, którzy zajmą się np. przetwórstwem plonów. Podczas rozgrywki będziemy musieli również stawić czoła zmiennym warunkom atmosferycznym.

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GTX 560 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX 11
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!