Farming Simulator 14 Farming Simulator 14 1.4.4

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Farming Simulator 14 to kolejna gra z serii popularnych symulatorów, w której musimy zajmować się własnym gospodarstwem rolnym.

Podczas rozgrywki będziemy hodować zwierzęta, uprawiać rośliny i sprzedawać plony. To nasze najważniejsze zadania niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zabawę w trybie dla jednego gracza czy też będziemy współpracować z innym użytkownikiem w rozgrywce wieloosobowej. Farming Simulator 14 zawiera lokalny multiplayer dostępny za pośrednictwem Bluetootha lub Wi-Fi.

Jeśli nie poradzimy sobie z codziennymi obowiązkami, zatrudnimy asystentów, którymi sterować będzie sztuczna inteligencja. Warto to zrobić, bo w Farming Simulator 14 nieustannie mamy pełne ręce roboty. Musimy chociażby zasadzić pszenicę, rzepak i kukurydzę, nie zapomnieć o skoszeniu trawy, nakarmieniu zwierząt czy też uporządkowaniu siana.

Farming Simulator 14 oddaje do dyspozycji wiernie odwzorowane maszyny rolnicze. Wśród nich znajdziemy te, które zostały wyprodukowane przez doskonale znane firmy, takie jak: Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone oraz Krone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!