r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fast Secure 1.0.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Fast Secure to niewielka aplikacja do szyfrowania plików, przydatna do dodatkowego zabezpieczania ważnych lub szczególnie wrażliwych danych.

Galeria programu

Program jest dostępny zupełnie za darmo i nie wymaga instalacji - wystarczy ściągnięty plik wykonawczy uruchomić, aby na ekranie pojawiła się niewielka, zawsze widoczna na wierzchu ikonka aplikacji. To ona oferuje jedyną formę interakcji z programem, a jedyną dostępną opcją jest możliwość jego zamknięcia poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy. Aby zaszyfrować wskazany plik, albo cały katalog dokumentów, należy go po prostu przenieść metodą "przeciągnij i upuść" na ikonkę aplikacji. Następnie wystarczy wprowadzić hasło i gotowe, pliki są zabezpieczone.

Aby z kolei odszyfrować swoje dane, wystarczy przeprowadzić w zasadzie identyczną operację: przeciągnąć do ikonki programu zaszyfrowany plik, wprowadzić hasło i dane zostaną odszyfrowane. Jak widać, Fast Secure jest bardzo prosty w obsłudze i w zasadzie to zarówno jego największy plus, jak i minus. Użytkownik nie może wybrać żadnego konkretnego algorytmu szyfrowania, brak jakichkolwiek opcji może być nieco mylący na początku, a jedyną formą "pomocy" są tworzone logi przy szyfrowaniu, które lepiej zachować na przyszłość w razie wątpliwości, które dane zostały zaszyfrowane, a które nie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.