r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fast like a Fox 1.3.6

Strona główna Android Gry Przygodowe

Fast like a Fox to gra łącząca elementy przygodowe ze zręcznościowymi. Sterujemy w niej postacią lisa, starając się pokonywać kolejne przeszkody i jak najszybciej dotrzeć do mety na każdej z plansz.

Galeria programu

Zaletą tej aplikacji jest jej szata graficzna oraz oprawa muzyczna, a także grywalność. Tła są świetnie wykonane, zabawie towarzyszy skoczna, wpadająca w ucho muzyka wysokiej jakości. Także pomysł na rozgrywkę dodaje uroku grze Fast like a Fox. Sterując w niej postacią ogniście rudego lisa, przemierzamy kolejne plansze, zdobywając złote monety i biegniemy do mety, aby zdobyć srebrny diament. Nie jest to sztuka łatwa, bo gdy lis się rozpędzi, bardzo łatwo wpaść np. do przepaści lub źle wymierzyć długość skoku i nie trafić w skalny brzeg. A gdy wyczerpiemy limit prób, daną planszę trzeba będzie przechodzić od początku. Dodatkowo, trzeba pokonywać plansze na tyle sprawnie, by wywalczyć jak najlepszy czas, w którym dobiegniemy do mety. Z kolei zdobywane w trakcie zabawy złote monety pozwolą odblokować kolejne postaci, którymi będziemy mogli sterować w grze.

Gra zawiera moduł mikropłatności, który pozwala - za dodatkową opłatą - skorzystać z ułatwień. Płacąc nieco ponad 4 zł, wyłączymy reklamy. Mikropłatności pozwolą też szybciej odblokować dostęp do nowych plansz i postaci.

Grę Fast like a Fox można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać osiągane wyniki w chmurze Google, odblokowywać kolejne osiągnięcia i rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.