FastPaste FastPaste 3.18

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FastPaste to nieskomplikowane, ale bardzo użyteczne narzędzie w znaczący sposób rozszerzające funkcjonalność systemowego schowka. Pozwala ono na trwałe przechowywanie w pamięci i wklejanie w wybranych aplikacjach wielu różnego rodzaju obiektów, tj. tekstu, grafiki czy skryptów.

Program daje użytkownikowi możliwość tworzenia specjalnych projektów, w obrębie których może on zapisywać różne zawartości schowka systemowego, a następnie wklejać je w dowolnym miejscu z wykorzystaniem zdefiniowanych dla nich skrótów klawiszowych. W obrębie wspomnianego projektu znaleźć się możne nawet 30 różnych zawartości schowka. FastPaste okazuje się niezastąpione w przypadku kiedy podczas pracy wielokrotnie kopiujemy i wklejamy np. pomiędzy różnymi aplikacjami te same dane.

W odróżnieniu od wielu innych rozwiązań tego typu FastPaste pozwala na definiowanie zawartości schowka, które poza zwykłym tekstem przechowywać mogą również tekst sformatowany, dowolną grafikę czy też skrypt. W przypadku tego ostatniego użytkownik tworzyć może całe sekwencje operacji, jak np. wypełnianie formularzy itp. Dla każdej zdefiniowanej zawartości schowka możliwe jest tworzenie różnych skrótów klawiszowych, których wciśnięcie powoduje wklejenie danego obiektu. Zgromadzone w obrębie narzędzia dane i konfiguracje zabezpieczone mogą być przy użyciu algorytmu szyfrującego AES-256.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!