Fastpad Fastpad X 2.00

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fastpad stanowi zamiennik dla Notatnika w systemie Windows, oferując m.in. możliwość otwierania dowolnej ilości plików tekstowych (nawet o bardzo dużych rozmiarach) w kartach.

Aplikacja stworzona została przez Polaka i charakteryzuje się prostotą obsługi oraz dużą konfiguralnością. Bardzo dobrze sprawdza się ona podczas pracy ze standardowymi plikami TXT, jak również plikami konfiguracyjnymi INI, CFG, wsadowymi BAT, CMD, plikami HTML oraz kodami źródłowymi takich języków jak Pascal, C++, PHP itd. Fastpad umożliwia stosowanie szyfrowania ROT-13, XOR-32 i wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść".

Fastpad rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable), która do poprawnego działania nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!