FatSecret FatSecret 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

FatSecret Licznik Kalorii to aplikacja stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy chcą lepiej kontrolować swoją wagą. Dzięki rozbudowanym narzędziom rejestrowania posiłków jak i aktywności fizycznych pozwala lepiej rozeznać pochłonięte i spalone kalorie.

Aby skorzystać z możliwości FatSecret Licznik Kalorii należy z poziomu aplikacji założyć konto. Niestety nie da się pominąć tego kroku. Następnie odpowiadamy na kilka pytań odnośnie naszej wagi, codziennego wysiłku oraz tego co chcemy osiągnąć przy pomocy aplikacji. Dopiero po tym wszystkim możemy przystąpić do jej używania.

Główną rolą FatSecret jest pomoc w obliczaniu spożytych kalorii. Aby jak najlepiej określić tę wartość aplikacja zawiera sporą bazę znanych produktów żywnościowych. Zjadłeś właśnie serek? Wystarczy wpisać go w wyszukiwarce, a ta pomoże znaleźć nam konkretny gatunek.Stołujesz się w znanej restauracji albo sieci fast foodów? Tu również możesz liczyć na pomoc FatSecret. Wybierz odpowiedni lokal, następnie potrawę, a liczba kalorii zostanie dodana do naszego dziennika. Dodatkowo poznamy informacje o pozostałym składzie zjadanego produktu, tłuszczach, węglowodanach, białku itp.

Podobnie działa mechanizm obliczania ćwiczeń, z listy popularnych wybieramy aktywności fizyczne i dodaje je do naszego planu dnia. Dzięki temu o wiele łatwiej kontrolować nie tylko to co jemy, ale i jaki tryb życia prowadzimy. Wszystkie informacje są prezentowane w formie podsumowań i odnoszą się do określonych wcześniej celów. Niestety wersja na Windows Phone pozbawiona jest jednej z najważniejszych funkcji, a mianowicie synchronizacji z chmurą. Znacznie ogranicza to możliwość całego ekosystemu FatSecret. Aplikacja dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!