r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fate by Numbers na weekend

Strona główna Aktualności

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która będzie zapewne prawdziwą gratką dla naszych Czytelników.

Fate by Numbers to całkowicie darmowa gra w postaci interaktywnego filmu wideo. Została stworzona przez kilku holenderskich studentów jako praca zaliczeniowa. Przy budżecie w wysokości 1500 Euro i pomocy kilku najbliższych przyjaciół powstał fantastyczny projekt - "gra-film"

Zadaniem gracza jest pomóc Alice Sanger w rozwikłaniu sprawy tajemniczej walizki, którą miała odebrać ze stacji metra oraz podejrzanej sprawy jej męża, już od pewnego czasu uznanego za zmarłego. Jak na detektywa przystało należy przygotować się na wizytę w kilku miejscach, przesłuchanie świadków oraz osób mogących pomóc w rozwikłaniu całej układanki. Poza tym, w trakcie gry przyjdzie nam wykonać kilka telefonów, włamać się do paru budynków, serwerów, przeanalizować kilka zdjęć i umiejętnie powiązać ze sobą parę istotnych zdarzeń.

Grę Fate by Numbers można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Przygodowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych nowymi pomysłami naszego vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.