Fate by Numbers na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja, która będzie zapewne prawdziwą gratką dla naszych Czytelników.

Fate by Numbers to całkowicie darmowa gra w postaci interaktywnego filmu wideo. Została stworzona przez kilku holenderskich studentów jako praca zaliczeniowa. Przy budżecie w wysokości 1500 Euro i pomocy kilku najbliższych przyjaciół powstał fantastyczny projekt - "gra-film"

Zadaniem gracza jest pomóc Alice Sanger w rozwikłaniu sprawy tajemniczej walizki, którą miała odebrać ze stacji metra oraz podejrzanej sprawy jej męża, już od pewnego czasu uznanego za zmarłego. Jak na detektywa przystało należy przygotować się na wizytę w kilku miejscach, przesłuchanie świadków oraz osób mogących pomóc w rozwikłaniu całej układanki. Poza tym, w trakcie gry przyjdzie nam wykonać kilka telefonów, włamać się do paru budynków, serwerów, przeanalizować kilka zdjęć i umiejętnie powiązać ze sobą parę istotnych zdarzeń.

Grę Fate by Numbers można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Przygodowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych nowymi pomysłami naszego vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy

Komentarze