Fatty Animals na weekend – grube zwierzątka też potrafią być zwinne

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Fatty Animals Grube zwierzęta – rodzimej produkcji darmową, zręcznościową platformówkę stanowiącą świetne połączenie Angry Birds i Mario!

Aplikacja oferuje bardzo kreatywną i dynamiczną rozgrywkę dzięki zastosowanemu w niej mechanizmowi drag and jump. Do zabawy wymagane będzie urządzenie mobilne z systemem Android.

W grze pokierujemy zabawną i sympatyczną świnką, której głównym zadaniem będzie możliwie sprawne i jak najszybsze przedostanie się na drugi koniec każdej z dostępnych plansz. Zwierzakiem kierujemy za pomocą palca pamiętając jednocześnie o jego ograniczonej ilości ruchów w powietrzu.

Na swojej drodze napotykamy szereg przeszkód (przepaście, zapadnie, windy, kolce, armaty itp.), których pokonanie, przynajmniej na początku rozgrywki, nie stanowi większego problemu, jednak z każdym poziomem jest coraz trudniej, a stawiane przed naszą grubaską wyzwania są coraz większe.

Gra posiada bogaty system ulepszeń oparty o zakupy w specjalnie przygotowanym sklepie, w którym możemy doposażyć bohaterkę w spadochron, apteczkę, magnes czy wiele innych ulepszeń. Zakupów dokonujemy za wirtualne środki zdobyte w trakcie rozgrywki lub też za prawdziwe pieniądze.

W Fatty Animals Grube zwierzęta gra się bardzo sympatycznie i można dojść naprawdę daleko bez wydawania rzeczywistej gotówki. Ponadto gra jest systematycznie uaktualniana i rozwijana przez autora, który opracowuje już kolejne poziomy do przebycia.

Grę Fatty Animals Grube zwierzęta można pobrać w działach:

Programy (dla Android) → Gry.

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych