r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fedora 14 pojawi się później niż zakładano

Strona główna Aktualności

Jak poinformował Jared K. Smith, zmianom uległ terminarz dotyczący publikacji kolejnego wydania systemu Fedora 14. Premiera oprogramowania zostanie opóźniona.

Smith rozesłał wśród członków społeczności odpowiedzialnej za rozwój systemu, e-mail, w którym informuje o przyczynie opóźnień w wydaniu Fedory 14 „Laughlin”. Według dotychczasowego terminarza, system w finalnej wersji miał ukazać się pod koniec października tego roku. Obecnie przyjęto, że jego premiera będzie miała miejsce 2 listopada. Opóźnieniom uległy także pozostałe wydania systemu - i tak, wersja alpha ukaże się 24 sierpnia, a nie 17, zaś beta 28 września, a nie 21. Wszystkie zmiany w terminarzu można obejrzeć na stronach projektu.

Decyzja o zmianach w planach wydawniczych, jak podaje Smith, została podjęta podczas spotkania deweloperów, programistów i zespół testerów. Jej powodem była niemożność wypełnienia kryteriów dotyczących wydania Fedory. Chodzi tutaj przede wszystkim o uwzględnienie wszystkich zgłoszonych poprawek i błędów. Jednocześnie twórcy systemu mają nadzieję, że przesunięcie terminu premiery spowoduje, że finalna wersja Fedory 14 będzie solidnym jak skała wydaniem. Nie jest to pierwszy raz, kiedy ogłaszane są opóźnienia w wydaniu tej dystrybucji Linuksa. Także finalna wersja Fedory 13 ukazała się później niż pierwotnie zakładano. Informowaliśmy o tym na początku maja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.