r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fedora Project - nowe spojrzenie na Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejna prezentacja z Software Freedom Day 2007 we Wrocławiu, którą przy współpracy z organizatorami - działającym przy Politechnice Wrocławskiej AASOC - udało nam się nagrać. Paweł Sadowski opowiada w niej o tym, czym jest Fedora - dystrybucja systemu operacyjnego Linux rozwijana przez społeczność i sponsorowana przez Red Hata, której jednym z założeń jest oparcie się tylko i wyłącznie o otwarte komponenty. Prezentacja przeznaczona jest dla początkujących użytkowników, którzy chcieliby dowiedzieć się co nieco o Linuksie - w tym konkretnym przykładzie o dystrybucji Fedora.

Prezentację prowadzi Paweł Sadowski - ambasador Fedory na Polskę, który tłumaczy między innymi Fedora Core Release Notes. Paweł ma dopiero 19 lat i jak na młodego człowieka poprowadził prezentację tak, że bez większych obaw uznaliśmy że warto pokazać zainteresowanym użytkownikom, co o Fedorze ma do powiedzenia ktoś, kto jak sam twierdzi - uwielbia ją.

Polecamy prezentację Fedora Project - nowe spojrzenie na Linuksa (materiał wideo, 45 minut)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.