FeedLab FeedLab 1.0.2.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

FeedLab to rozbudowany, nieoficjalny klient do zarządzania naszym kontem Feedly oraz kanałami RSS. Zapewnia nam dostęp do najnowszych informacji ze śledzonych kanałów, pozwala również na ich wygodne czytanie.

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy zapytani czy chcemy skorzystać z integracji z kontem Feedly, czy też uruchomić aplikację bez jego wsparcia. Kolejnym elementem jest rozbudowany przewodnik tłumaczący zasady działania programu. Warto się z nim zapoznać, zwłaszcza z gestami.

Ekran główny FeedLab zajmują zajawki najnowszych wpisów. Po lewej schowano menu wraz z kategoriami, a w dolnej, rozwijanej belce najważniejsze opcje. Warto wspomnieć o wsparciu dla systemowego syntezatora mowy, który może przeczytać dla nas wybrany artykuł. Nie zabrakło także możliwość udostępniania tekstu oraz otwarcia go za pomocą takich usług jak chociażby Instapaper.

FeedLab posiada spore możliwości personalizacji wyglądu i działania. Jedyne zastrzeżenia można mieć do stabilności aplikacji. Program potrafi czasem się zrestartować, bądź też otworzyć niewłaściwy artykuł. Sporą zaletą jest fakt, że autor udostępnił aplikację za darmo, do tego na chwilę obecną bez reklam. Propozycja warta sprawdzenia przez każdego użytkowników RSS-ów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!