reklama

Felieton: Mamy, ale nie damy

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy, ale nie damy - tyle właśnie zdaje się mówić Microsoft użytkownikom Visty z niecierpliwością oczekującym na pierwszego Service Packa. Dlaczego?

Oto, co się stało - tworzony razem z Windows Server 2008 pierwszy Service Pack dla Visty został ukończony i skierowany do produkcji w poniedziałek, 4 lutego. Oficjalna informacja o osiągnięciu statusu RTM pojawiła się tego dnia o dziwnej godzinie (6 rano czasu w Redmond) chyba tylko po to, by Microsoft mógł ogłosić ukończenie obydwu produktów - opartych na tym samym szkielecie - jednocześnie.

Problem w tym, że o ile Windows Server 2008 - jak to zwykle w przypadku RTMów bywa - pojawił się do pobrania w kanałach dla posiadaczy subskrybcji TechNet/MSDN niemal od razu, o tyle mija już tydzień a Service Pack dla Visty światła dziennego nadal nie ujrzał. Nie ma go na Windows Update, nie ma go w dziale pobrań witryny Microsoft, nie dostali go posiadacze TechNetu ani MSDNa, nie dostali go nawet MVP ani betatesterzy poprzez Connecta, podobnie jak i partnerzy.


Więcej na ten temat można przeczytać w felietonie Tomka Mamy, ale nie damy

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić