r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Felieton: Nie rozómiem wienc bijem

Strona główna Aktualności

W każdym praktycznie serwisie internetowym skupiającym społeczności, wiele mówi się o różnego rodzaju "standardach". Standardy tworzenia stron WWW, standardy zapisu dokumentów itd. Wielu użytkowników dyskutuje na ten temat broniąc lub krytykujących, tych lub innych produktów ze względu na obsługę (bądź nie) różnych "standardów"...

"Nie rozómiem wienc bijem" - powiedział komiksowy dres po zmasakrowaniu twarzy bohatera opowieści. "Wiedza to potęga" jak twierdził Francis Bacon. Bezsilność, przeciwieńswo potęgi często wynika z niewiedzy. Będąc bezsilnymi możemy zamknąć się w sobie, lub zareagować agresywnie. Kiwającego się w rogu pokoju człowieka możemy nie dostrzegać, ale agresji nie przeoczymy - jest zbyt nachalna i wręcz pcha się przed nasze oczy. A później bezwiednie powielamy ją.

Tak zaczyna się kolejny felieton Ryana Nie rozómiem wienc bijem, w którym opisuje on swoje spostrzeżenia na temat tej często poruszanej tematyki.

Zapraszamy do lektury.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.