Fences 3.09

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fences to narzędzie pozwalające w ciekawy sposób rozwiązać problem z bałaganem na pulpicie. Za pośrednictwem specjalnych obszarów możemy łatwo uporządkować nawet pokaźną liczbą skrótów, dokumentów, folderów itp.

Poza domyślnymi ustawieniami, w których program automatycznie organizuje w kategorie zawartość pulpitu i wyświetla je zgodnie z jednym ze standardowych schematów, oferuje także możliwość ręcznego ustalania nazwy i pozycji na ekranie każdego z obszarów, ich wyglądu, kolorystyki oraz wielkości ikon. Dodatkowo Fences wyposażony został w funkcję, która po dwukrotnym kliknięciu myszką w dowolnym miejscu pulpitu ukrywa całą jego zawartość.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Niezły program porządkujący pulpit
Problem z odinstalowaniem.
ocena użytkownika
04.08.2015 15:48 • Recenzja do wersji 2.13

Program w sam sobie niezły,chociaż nie bardzo działa na Windows 10 to znaczy starsza wersja programu.Mam też problem z odinstalowaniem programu.Nie ma go na liście w panelu sterowania,ani w CCleaner,również Total Uninstall też go nie widzi,pytanko jak to odinstalować.

działa niezauważalnie na pracę systemu, możliwość dostosowania layoutu fences do potrzeb, łatwość konfiguracji
jest wersja płatna - bardziej rozbudowana ;-)
10.10.2011 01:15 • Recenzja do wersji 1.01

Jeśli ktoś boryka się z problemem nieustannego "zaśmiecenia pulpitu" to jest program dla niego. Po instalacji otrzymujemy fantastyczne narzędzie pozwalające zapanować nad bałaganem poprzez uporządkowanie zawartości pulpitu na kontenery. Ich ilość oraz inne ustawienia(szerokość, wysokość, ustawienia etykiety, koloru, przezroczystości i innych) możemy dostosować do własnych upodobań bądź też wykorzystać jedno z pre konfigurowanych ustawień zawartych w programie. Z rzeczy wartych odnotowania warto również wymienić możliwość wykonania snapshotu naszego layoutu fences oraz ukrycie ikon pulpitu za pomocą dwukliku.