Fender Bender

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielbiciele produkcji typu Twisted Metal, gdzie na dość wymyślnych arenach mierzą się uzbrojone po zęby samochody, będą zadowoleni po sprawdzeniu w akcji bezpłatnego projektu Fender Bender. W tej darmowej propozycji o bardzo dobrej grafice niszczyć będą ciężkie samochody rywali, dbając też o własną skórę. Rozgrywkę wzbogacają różnorakie dopalacze, strategicznie rozmieszczone na poszczególnych mapach.

Do wyboru dostajemy kilka naprawdę ciekawych pojazdów, odmiennych pod względem poszczególnych, ważnych dla zabawy parametrów, a także pasywnej mocy specjalnej. Dla każdego coś miłego. Pierwsza faza starcia, gdy wszyscy dysponują podstawowym uzbrojeniem, to raczej schodzenie sobie z linii wzroku i poszukiwanie rakiet czy kul kolczastych. Oko należy mieć też na miejsce pojawiania się opcji naprawienia wozu.

Poza tradycyjnym trybem deathmatch, w którym liczy się liczba wyeliminowanych przeciwników, dostajemy również zabawę w przetrzymywanie obiektu na punkty oraz brutalną walkę o śrubki, wypadające z obijanych aut rywali i naszego. Wyjątkowo dobra gra nagradzana jest dostępem do potężnego lasera, siejącego nie lada zniszczenie. Cały czas do działania motywuje w grze niezwykle dynamiczna ścieżka muzyczna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!