Ferro Backup System 2.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się nowa wersja aplikacji Ferro Backup System 2.5 umożliwiającej przeprowadzenie archiwizacji danych w oparciu o architekturę klient/serwer. Program został wyróżniony w ramach akcji Promujemy polskich autorów!

Dzięki takiemu systemowi archiwizacji, za pośrednictwem modułu centralnego zarządzania pozwala na łatwe i automatyczne wykonywanie kopii bezpieczeństwa dla wielu komputerów równocześnie. Ze względu na zastosowanie archiwizacji różnicowej i kompresji po stronie stacji roboczej umożliwia w krótkim czasie zarchiwizowanie danych ze wszystkich komputerów w sieci lokalnej. Program nie wymaga do pracy napędów taśmowych (np. DAT) - wykorzystuje do tego celu wielokrotnie tańsze i pojemniejsze dyski twarde. Daje to, w połączeniu z niewielkimi wymaganiami systemowymi i sprzętowymi, a także atrakcyjną skalkulowaną ceną programu, bardzo niskie koszty wdrożenia i obsługi przy równie wysokiej niezawodności.

W Ferro Backup System 2.5 zostały wprowadzone zmiany wpływające na poprawę stabilności i funkcjonalności systemu, a także dostosowujące go do działania pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft - Windows Vista. Wyeliminowano w niej również sporo drobnych niedogodności występujących w poprzednich wersjach oraz dodano mechanizmy zabezpieczające przed możliwościami występowania awarii Systemu. Poza tym programiści wprowadzili rozbudowany harmonogram zadań, umożliwiający dokładne planowanie terminu archiwizacji.

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Archiwizacja danych.

© dobreprogramy