Ferro Backup System 2.8.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma FERRO Software wydała nową wersję sieciowego systemu archiwizacji danych - Ferro Backup System.

W wersji 2.8.5 dodano możliwość zablokowania opcji Anuluj podczas archiwizacji przy zamykaniu systemu, usprawniono moduł OFM (Open File Manager), który pozwala teraz na archiwizację plików zablokowanych, zapisanych bezpośrednio w tablicy MFT, wprowadzono ostrzeżenie informujące o braku wystarczających uprawnień do odczytu katalogu i dodano możliwość zmiany portu serwera poczty wychodzącej SMTP dla alertów administracyjnych.

Przy tej okazji warto również wspomnieć o edycji 3.0, która jest właśnie w fazie przygotowań. Autorzy zadbali m. in. o to by oferowała ona takie funkcje jak raporty - podsumowania przebiegu archiwizacji, bezpośrednie przywracanie danych na stację roboczą, replikacja na nośniki wymienne - możliwość okresowego duplikowania archiwów na płyty CD, DVD, Blu-Ray i taśmy, replikacja na serwer FTP.

Program dostępny jest w pakietach zawierających licencje na 5, 10, 30, 50 i 100 stanowisk. Cena najmniejszego pakietu wynosi 390 zł, a największego 3 500 zł. Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta.

Wersję testową programu Ferro Backup System 2.8.5 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Archiwizacja danych.

© dobreprogramy