r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ferro Backup System 20% taniej - ostatnie dni promocji

Strona główna Aktualności

O autorze

Przypominamy o promocji jaką specjalnie dla Czytelników vortalu przygotowała firma Ferro Software. Jeszcze tylko przez kilka dni, do 15 stycznia można nabyć program Ferro Backup System - sieciowy system do archiwizacji danych, z 20% rabatem!

Ferro Backup System to system archiwizacji danych pracujący w oparciu o architekturę klient/serwer. Dzięki temu, za pośrednictwem modułu centralnego zarządzania pozwala na łatwe i automatyczne wykonywanie kopii bezpieczeństwa dla wielu komputerów równocześnie. Ze względu na zastosowanie archiwizacji różnicowej i kompresji po stronie stacji roboczej umożliwia w krótkim czasie zarchiwizowanie danych ze wszystkich komputerów w sieci lokalnej. Program nie wymaga do pracy napędów taśmowych (np. DAT) - wykorzystuje do tego celu wielokrotnie tańsze i pojemniejsze dyski twarde. Daje to, w połączeniu z niewielkimi wymaganiami systemowymi i sprzętowymi, a także atrakcyjną ceną programu, bardzo niskie koszty wdrożenia i obsługi przy równie wysokiej niezawodności.

Ceny ze specjalnym, 20% rabatem dla Czytelników vortalu kształtują się na następująco: 255,74 zł netto (312 zł brutto) za wersję 5-stanowiskową, 386,89 zł netto (472 zł brutto) za wersję 10-stanowiskową i 845,90 zł netto (1032 zł brutto) za wersję 30-stanowiskową. Aby skorzystać z oferty wystarczy przy zamawianiu programu wpisać w pole "Uwagi" hasło "dobreprogramy".

Opis i wersję testową programu można znaleźć w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Archiwizacja danych

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.