r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ferro Backup System 3

Strona główna Aktualności

Firma FERRO Software wydała nową wersję sieciowego systemu archiwizacji danych - Ferro Backup System.

Do nowej wersji wprowadzono moduł generujący raporty i statystyki, które pomagają w analizie działania aplikacji. Dostępne są raporty podsumowujące aktualny stan zabezpieczenia komputerów, raporty informujące o niewykonanych i opóźnionych zadaniach archiwizacji i statystyki zawierające informacje na temat szybkości i rozmiaru backupu z poszczególnych komputerów. Wszystkie raporty mogą być przeglądane w nowej konsoli sterowania, wysyłane na wskazany adres e-mail lub publikowane na serwerze WWW. Ferro Backup System 3 umożliwia też wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na serwerach FTP i archiwizacji na napędy optyczne: CD, DVD, Blu-Ray i HD-DVD.

Oprócz zmian w samym programie, wprowadzono też kilka modyfikacji w umowie licencyjnej. Od wersji 3.0 program w wersji niezarejestrowanej może służyć do backupowania danych z dwóch komputerów, a nie jak dotychczas z jednego. Dodatkowo z programu w wersji niezarejestrowanej można bezpłatnie korzystać w celach niekomercyjnych.

Program dostępny jest w pakietach zawierających licencje na 5, 10, 30, 50 i 100 stanowisk. Cena najmniejszego pakietu wynosi 390 zł, a największego 3 500 zł.

Wersję testową programu Ferro Backup System 3.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Archiwizacja danych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.