reklama

Ferro Backup System 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma FERRO Software wydała nową wersję sieciowego systemu archiwizacji danych - Ferro Backup System.

Do nowej wersji wprowadzono moduł generujący raporty i statystyki, które pomagają w analizie działania aplikacji. Dostępne są raporty podsumowujące aktualny stan zabezpieczenia komputerów, raporty informujące o niewykonanych i opóźnionych zadaniach archiwizacji i statystyki zawierające informacje na temat szybkości i rozmiaru backupu z poszczególnych komputerów. Wszystkie raporty mogą być przeglądane w nowej konsoli sterowania, wysyłane na wskazany adres e-mail lub publikowane na serwerze WWW. Ferro Backup System 3 umożliwia też wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na serwerach FTP i archiwizacji na napędy optyczne: CD, DVD, Blu-Ray i HD-DVD.

Oprócz zmian w samym programie, wprowadzono też kilka modyfikacji w umowie licencyjnej. Od wersji 3.0 program w wersji niezarejestrowanej może służyć do backupowania danych z dwóch komputerów, a nie jak dotychczas z jednego. Dodatkowo z programu w wersji niezarejestrowanej można bezpłatnie korzystać w celach niekomercyjnych.

Program dostępny jest w pakietach zawierających licencje na 5, 10, 30, 50 i 100 stanowisk. Cena najmniejszego pakietu wynosi 390 zł, a największego 3 500 zł.

Wersję testową programu Ferro Backup System 3.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Archiwizacja danych.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało