Ferro CCTV 2.3 z nowoczesnym interfejsem

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma FERRO Software wydała wersję 2.3 programu do monitoringu video Ferro CCTV.

Program Ferro CCTV umożliwia stworzenie systemu monitoringu wideo, który pozwoli zabezpieczyć mieszkanie, sklep, biuro lub samochód pozostawiony na parkingu. Obsługuje popularne kamery internetowe podłączane do portu USB, kamery sieciowe (kamery IP) oraz wielokanałowe karty do cyfrowej rejestracji obrazu (DVR).

W aktualnej wersji wprowadzony został nowy interfejs użytkownika. Jest on dopasowany stylowo do systemu Vista, jednak nowym wyglądem programu można cieszyć się również w innych wersja systemu Windows. Inną ważną zmianą jest tryb kompaktowy, który pozwala na ukrycie wszystkich elementów sterujących i wyświetlanie tylko obrazu z kamer.

Do nowej wersji został dodany harmonogram przechwytywania, który pozwala na dokładne określenie terminu włączania i wyłączania zapisu nagrań lub strumieniowania. Oprócz nowości widocznych na pierwszy rzut oka, w wersji 2.3 poprawiono sporo błędów zauważonych w poprzednich wersjach oraz zoptymalizowano szereg algorytmów odpowiedzialnych za renderowanie strumieni wideo.

W związku z nadchodzącymi Świętami firma FERRO Software przygotowała specjalnie dla Czytelników naszego vortalu promocję świąteczną, w ramach której każdy może dokonać zakupu licencji na program z 33% rabatem. Rabat przysługuje wszystkim Czytelnikom, którzy do 31 grudnia 2008 złożą zamówienie na program na specjalnej stronie i w polu "Uwagi" wpiszą hasło "dobreprogramy".

© dobreprogramy