r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fhotoroom 11.6.0.0

Strona główna Windows Phone Grafika

Fhotoroom to ciekawy portal społecznościowy na wzór sieci Instagram oraz aplikacja do obróbki zdjęć. W przeciwieństwie do wymienionej sieci, Fhotoroom nie narzuca proporcji zdjęć 1:1 oraz nie wymusza udostępniania ich w Internecie.

Galeria programu

Zaraz po starcie aplikacji mamy wgląd na zdjęcia innych użytkowników, do wyboru: ostatnio dodane, popularne oraz ciekawe/interesujące. Oprócz autoportretów robionych z ręki bądź w lustrze, w Fhotoroom łatwo znaleźć ładne, dobrze wykonane, inspirujące zdjęcia. Po zalogowaniu się, fotografie można oglądać w pełnym rozmiarze, komentować oraz dawać polubienia.

W kwestii edycji, program umożliwia zmianę wartości ekspozycji, nasycenia, poziomów, balansu bieli, wyrazistości, cieni, bieli. Oprócz tego można zastosować podwójną ekspozycję, teksturę, winietę oraz filtry oraz ramki . Filtrów jest sporo, ponieważ większość można nabyć w wewnętrznym sklepie. Zdjęcia da się zapisać w telefonie lub wysłać na OneDrive. Aplikacja dostępna jest za darmo oraz bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   20 #1 08.12.2014 17:01

Wg mnie Fhotoroom jest lepszy od Instagrama, choć mniej rozpoznawalny i trudniej trafić w nim na znajomych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.