r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fibaro wchodzi do Apple Store. W ofercie Flood Sensor

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Firma FIBARO, czyli polski producent automatyki domowej, ogłosiła podjęcie współpracy z Apple, w efekcie czego jej produkty od dziś dostępne są w salonach Apple Store. Pierwszym urządzeniem w ofercie jest Flood Sensor. Zgodnie z zapowiedziami z czasem dodawane będą kolejne pozycje.

Flood Sensor to bezprzewodowy czujnik, który współpracuje z HomeKit. Urządzenie w przypadku zalania mieszkania poinformuje o zdarzeniu właściciela. Kiedy sensor wykryje wodę, zacznie emitować donośny dźwięk alarmowy, użytkownik otrzyma też powiadomienie na telefon. Czujnik został wyposażony w teleskopowe sondy. Cena zestawu wynosi 299 zł.

Urządzenie początkowo dostępne będą w 19 krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji, Holandii, Belgii, Polsce, Portugalii, Norwegii, Austrii, Czechach, Danii, Finlandii, Irlandii, Luxemburgu oraz na Węgrzech.

r   e   k   l   a   m   a

FIBARO to polska firma, która w swojej ofercie posiada produkty współpracujące z platformą Apple HomeKit. W jej ofercie znaleźć można 5 urządzeń. Są to kolejno Flood Sensor, Motion Sensor, Door/Window Sensor, CO Sensor oraz Single Switch. Niedługo oferta zostanie poszerzona o Wall Plug – inteligentne gniazdko i The Button – fizyczny włącznik sekwencji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.