Fidelia Fidelia 1.6.5

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fidelia to odtwarzacz muzyki dla użytkowników o wysokich wymaganiach i audiofilów. Program odtwarza liczne współczesne formaty plików muzycznych, a pełnię możliwości osiąga przy odtwarzaniu formatów bezstratnych, jak FLAC, oraz z wysokiej jakości głośnikami.

Fidelia pozwala zarządzać kolekcją muzyki na wiele sposobów. Potrafi odczytywać bibliotekę programu iTunes, ale nie radzi sobie z plikami w formacie AAC, zabezpieczonymi przez DRM. W zamian oferuje możliwość odtwarzania formatów, z którymi iTunes sobie nie radzi, jak coraz popularniejszy FLAC.

Interfejs odtwarzacza ma nawiązywać do miłości użytkowników do wysokiej jakości sprzętu i klasycznych wzmacniaczy, przy czym wciąż oferuje intuicyjną obsługę, do której przyzwyczajeni są użytkownicy Maców. Na wirtualnych monitorach można zobaczyć szczegóły odtwarzanej ścieżki, kształt fali i poziomy kanałów stereo. W ustawieniach można wybrać skróty klawiszowe dla każdej z funkcji odtwarzacza.

W ustawieniach Fidelii można wybrać częstotliwość próbkowania, ustawić dystrybucję kanałów na głośniki podłączone do maca, włączyć Goodhertz Good Dither lub jeden z systemów Apple'a, a także instalować dodatkowe wtyczki Audio Unit. Dzięki temu można skorzystać na przykład ze swojego ulubionego, profesjonalnego equalizera, by wypracować optymalne ustawienia dla konkretnego typu muzyki i zestawu sprzętowego.

Fidelia została też wyposażona w procesor CanOpener, zaprojektowany przez Goodhertz, dzięki czemu dźwięk nabiera głębi podczas słuchania na słuchawkach. Tu również mamy do dyspozycji szeroką gamę ustawień, dynaniczny equalizer i monitory, które zazwyczaj znajdują się na konsolach do masteringu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!