r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FiiNote 1.4.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste

FiiNote to praktyczny program do robienia notatek podczas wykładów lub przy zbieraniu informacji, który sprawdzi się na komputerze z tradycyjnym ekranem, z ekranem dotykowym oraz na tablecie. Jego zaletą jest możliwość korzystania z różnych narzędzi, w tym z pisania odręcznego i rysowania.

FiiNote ma unikatowy sposób łączenia znaków narysowanych ręcznie i ilustracji z tekstem wpisanym z pomocą klawiatury. Aplikacja pozwala szkicować, malować, robić listy rzeczy do zrobienia, zakreślać już zapisany tekst i przeszukiwać warstwę tekstową. Rozmiar obszaru na notatki nie ma ograniczeń rozmiaru. Ponadto można korzystać z trybu nocnego.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejną zaletą FiiNote jest możliwość synchronizacji notatek z chmurą po założeniu konta. Tworzone notatki można zapisywać lokalnie lub na zdalnych serwerach, dokonując wyboru indywidualnie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z czym na wykład? Przegląd programów do notowania dla studentów (2016)

52
OPROGRAMOWANIE 23.09.2016 | Anna Rymsza

Choć nie zapewni to sukcesu, zaczynając kolejny rok akademicki warto obiecać sobie sumienne notowanie na wykładach i utrzymywanie porządku w materiałach. Rok akademicki lada chwila się rozpędzi, więc warto już zapewnić sobie odpowiednie narzędzia do organizacji pracy. Narzędzi dla studentów nie brakuje, a poniżej przedstawiam kilka ciekawych aplikacji, które warto przetestować na wykładach i zajęciach. OneNote Jeśli ktoś jednak woli rozwiązania dobrze znane, a przy tym sprawdzone i cenione także w naszej redakcji, warto sięgnąć po OneNote dla Windowsa, macOS, Androida lub iOS. Aplikacje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.