File Access Monitor File Access Monitor 1.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Access Monitor potrafi monitorować i rejestrować wszelakie operacje wykonywane na plikach ulokowanych na lokalnym komputerze lub w sieci domowej.

Dzięki niemu w łatwy sposób dowiemy się kto i jakie pliki modyfikował na komputerze podczas naszej nieobecności. Narzędzie umożliwia monitorowanie i przechwytywanie takich operacji jak tworzenie, przenoszenie, usuwanie, a także otwieranie i zapisywanie plików. Ponadto pozwala ono również rejestrować dostęp użytkowników do zasobów współdzielonych i dysponuje rozbudowanym systemem filtrowania.

File Access Monitor daje możliwość definiowania lokalizacji uwzględnianych podczas działania narzędzia oraz wygodnego przeszukiwania zarejestrowanych danych. W przypadku tego ostatniego użytkownik może przeglądać historię względem wykonywanych operacji, użytkownika, procesu lub czasu, w którym były one realizowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!