File Encryption XP File Encryption XP 1.7.369

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Encryption XP to niewielki program do szyfrowania dowolnych plików w systemie, wykorzystujący algorytm Blowfish i hasła, które podczas zabezpieczania nie są nigdzie zapisywane. W trakcie działania aplikacji nie są tworzone żadne pliki tymczasowe, a przydzielana pamięć jest szybko opróżniania, co w połączeniu z brakiem "tylnych drzwi" do programu, gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas działania.

Prócz typowego szyfrowania i deszyfrowania plików, aplikacja umożliwia również wcześniejsze kompresowanie danych, tworzenie samorozpakowujących się archiwów (EXE) oraz bezpowrotne usuwanie wybranych folderów z dysku. Obsługiwane są wszelkiego rodzaju pliki, z których pojedynczy może ważyć nawet ponad 4GB.

Podczas instalacji program integruje się z systemową powłoką, dając użytkownikowi dostęp do opcji szyfrowania i deszyfrowania z poziomu menu kontekstowego w eksploratorze plików Windows. Aplikację można również zainstalować na pamięci przenośnej, aby korzystać z jej zalet przy każdej okazji, kiedy używamy pendrive’a.

Uwaga!

Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!