File Governor File Governor 2.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Governor to przydatne narzędzie, służące do odblokowywania plików lub folderów, które zostały zablokowane w różnych okolicznościach przez dowolne procesy, aplikacje lub system operacyjny. Dzięki niemu będziemy mogli wykonać na takich plikach podstawowe operacje, tak jak zmiana nazwy, przeniesienie do innej lokalizacji czy też usunięcie.

Program daje użytkownikowi możliwość odblokowywania pojedynczych plików, jak również licznych ich zbiorów. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w File Governor jest wbudowana wyszukiwarka, potrafiąca skutecznie wyszukiwać wszystkie zablokowane pliki we wskazanym przez nas folderze. Możliwe jest oczywiście ręczne definiowanie problematycznych danych, które mają zostać odblokowane.

Wszystkie wyszukane przez narzędzie lub wskazane przez użytkownika pliki wyświetlane są liście w głównym oknie programu. Poza samą nazwą pliku File Governor dostarcza informacji o identyfikatorze PID pliku, jego typie i rozszerzeniu, a także procesie, który powoduje jego blokadę. Wspomniana lista może być łatwo wyeksportowana do specjalnego pliku z logami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!