FileActivityWatch FileActivityWatch 1.60

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FileActivityWatch to niewielkie, ale przydatne narzędzie, które pozwala monitorować w systemie Windows wszelakie operacje wykonywane na plikach. Dzięki niemu dowiemy się jakie dane były odczytywane, zapisywane lub usuwane.

Program w czasie rzeczywistym monitoruje wszelakie aktywności mające miejsce w odniesieniu do konkretnych plików. W głównym oknie prezentowane jest zestawienie danych, na których wykonywane były wspomniane operacje wraz ze szczegółowymi informacjami. Zawierają one m.in. nazwę i lokalizację pliku, ID i nazwę procesu, ilość danych odczytanych, zapisanych i usuniętych, a także dokładny czas pierwszej i ostatniej operacji. FileActivityWatch daje możliwość zapisania całego zestawienia w formie raportu HTML.

Narzędzie FileActivityWatch rozpowszechniane jest w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!