r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FileCleaner 4.7.0.352

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FileCleaner to kolejne narzędzie przeznaczone do oczyszczania Windows ze zbędnych plików oraz śladów pozostawionych podczas codziennego korzystania z systemu.

Galeria programu

Za pomocą aplikacji bez problemów usuniemy niepotrzebne dane w tym tymczasowe pliki internetowe, historię przeglądanych stron, zapisane hasła, pliki tymczasowe systemu, listę ostatnio uruchamianych programów i dokumentów, logi generowane przez Windows, dane zapisane w schowku systemowym, historię wyszukiwań itp. Dodatkowo FileCleaner rozpoznaje szereg zewnętrznych plików pozostawionych m .in. przez takie aplikacje jak Adobe Acrobat Reader, MS Office, Media Players, Skype, Live Mail, Google Desktop.

FileCleaner wyposażony został również w moduł odpowiedzialny za wykrywanie i usuwanie niechcianych toolbarów (w tym Ask Toolbar, Yahoo Toolbar,Babylon Toolbar) w systemie, jak również dodatków do przeglądarek internetowych. Kolejną ciekawą funkcją oferowaną przez narzędzie jest moduł usuwania zapisywanych danych przez przeglądarki w czasie rzeczywistym. Obsługiwane są takie aplikacje jak Internet Explorer, Opera, Firefox, Google Chorme oraz Safari.

Programiści wyposażyli również FileCleanera w moduł usuwania zbędnych wpisów z rejestru oraz mechanizm bezpiecznego kasowania danych z dysku twardego z możliwością wyboru jednego z 3 algorytmów usuwania danych. FileCleaner w przeciwieństwie do innych narzędzi tego typu pozwala na podgląd kasowanych danych, a aktywacja trybu ekspert umożliwi nam dokonanie wyboru jakie dane zostaną skasowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 11.07.2014 16:09

To nie jest wersja bezpłatna, przy każdym logowaniu do systemu i uruchamianiu, krzyczy zarejestruj, i trzeba wydać pieniążki. To nie jest darmowa wersja, co wy tam w tej redakcji za szczyny pijecie.

Bogdan_G   19 #2 05.11.2013 12:55

Uruchomiłem instalator filecleaner pobrany od producenta. Ale to był po polsku instalator framework 4. A jego nie chcę na XP, więc nie zaznaczyłem zgody na ten produkt microsoftu i instalacja została przerwana. Co to za numer?
Dlaczego na stronie producenta jest "Wypróbuj produkt"? Pisze darmo tu, darmo tam, a jakie to jest prawdziwe darmo?

Autor edytował komentarz.
macaleks   14 #1 06.08.2013 09:37

" Istnieje też opcja sprawdzania rejestru systemowego pod kątem zbędnych lub pustych wpisów."

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.