FileMenu Tools 7.8.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

FileMenu Tools to bezpłatne i proste narzędzie przeznaczone do edycji menu kontekstowego w Windows Eksplorerze. Umożliwia ono przeciętnemu użytkownikowi komputera usuwanie i dodawanie własnych pozycji do menu wywoływanego w systemie Windows przy użyciu prawego przycisku myszki.

Program z łatwością pozwala nam personalizować menu kontekstowe do naszych indywidualnych predyspozycji. Z jego pomocą usuniemy z niego zbędne i niewykorzystywane podczas codziennej pracy opcje, jak również dodamy te, które przyspieszą lub usprawnią wykonywanie często operacje. W przypadku tych ostatnich FileMenu Tools umożliwia tworzenie dowolnych poleceń, mogących np. operować na plikach, uruchamiać dowolną aplikację z wybranymi argumentami itp. Narzędzie potrafi dodawać do menu kontekstowego podmenu oraz separatory, pozwalające uporządkować dostępnie w nim opcje. Nie zabrakło także opcji do zmiany kolejności poszczególnych pozycji.

FileMenu Tools daje dodatkowo możliwość zarządzania zawartością podmenu 'Wyślij do...'. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być również do usuwania z menu kontekstowego pozycji, które są pozostałością po już odinstalowanym oprogramowaniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!