FileSearchy FileSearchy

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

FileSearchy to darmowe i bardzo przydatne narzędzie do wyszukiwania plików na komputerze, które może stanowić ciekawą alternatywę dla funkcji wbudowanej w system operacyjny Windows.

Opisywaną aplikacją powinni zainteresować się także bardziej wymagający użytkownicy, bowiem FileSearchy pozwala nie tylko na lokalizowanie wybranych treści na dysku twardym, ale także wpisów znajdujących się w danych plikach (można na przykład odszukać wszystkie dokumenty znajdujące się na dysku twardym, które zawierają określone słowo lub frazę).

FileSearchy pozwala na wyświetlanie efektów wyszukiwania w formie czytelnej tabeli. Rezultaty można filtrować według rozmiaru, ścieżki, nazwy, daty modyfikacji czy też formatu pliku. Co istotne, wyniki mogą być wyświetlanie w zakładkach, dzięki czemu można pracować nad wieloma zadaniami w tym samym czasie i przełączać się między wynikami wyszukiwania.

Interfejs użytkownika programu FileSearchy ciężko określić mianem nowoczesnego, ale jest za to bardzo czytelny. Wygląd okna programu do złudzenia przypomina GUI ze starszych odsłon systemu operacyjnego Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!