FileVoyager 21.1.2.0

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FileVoyager to ortodoksyjny menedżer plików (Orthodox File Manager, OFM) dla komputerów z systemem operacyjnym Windows.

Za pomocą FileVoyager użytkownik może swobodnie przeglądać całe dyski lub pojedyncze foldery plików, niezależnie od tego, czy są one prawdziwe czy też wirtualne, jak również udostępniać dane, a także archiwizować je. Program umożliwia zmianę nazwy pliku, kopiowanie, przenoszenie czy też usuwanie dokumentów, jak również pozwala na szybki podgląd niemal każdego pliku i odtwarzanie multimediów (pliki dźwiękowe i materiały wideo) zapisanych w rozmaitych formatach (wymagane są odpowiednie kodeki).

Opisywane narzędzie wzorowane jest na kultowym programie Norton Commander, który wykorzystywał dwupanelowy interfejs użytkownika. Wykonywanie poszczególnych operacji przy wyświetleniu plików i folderów w takim układzie jest wyjątkowo komfortowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!