r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FileVoyager 17.4.7.0

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FileVoyager to ortodoksyjny menedżer plików (Orthodox File Manager, OFM) dla komputerów z systemem operacyjnym Windows.

Galeria programu

Za pomocą FileVoyager użytkownik może swobodnie przeglądać całe dyski lub pojedyncze foldery plików, niezależnie od tego, czy są one prawdziwe czy też wirtualne, jak również udostępniać dane, a także archiwizować je. Program umożliwia zmianę nazwy pliku, kopiowanie, przenoszenie czy też usuwanie dokumentów, jak również pozwala na szybki podgląd niemal każdego pliku i odtwarzanie multimediów (pliki dźwiękowe i materiały wideo) zapisanych w rozmaitych formatach (wymagane są odpowiednie kodeki).

Opisywane narzędzie wzorowane jest na kultowym programie Norton Commander, który wykorzystywał dwupanelowy interfejs użytkownika. Wykonywanie poszczególnych operacji przy wyświetleniu plików i folderów w takim układzie jest wyjątkowo komfortowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 14.03.2016 21:59

@Anonim (niezalogowany): Lepiej nie mówić tacie ! . Błąd; nie należy tworzyć " zebry " oczopląsy.

  #1 07.03.2016 23:00

O, mamo! Jakie to brzydkie!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.