r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FileZilla Secure 3.18

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty FTP
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FileZilla Secure to prosty w obsłudze i darmowy klient FTP, SFTP oraz FTPS (czyli FTP po protokole TLS) o otwartym kodzie źródłowym, w którym kopiowanie plików do i z serwera odbywa się metodą „przeciągnij i upuść”.

Program oferuje wznawianie przerwanych połączeń, wykrywanie bezczynności, współpracę z zaporą sieciową, obsługę połączeń szyfrowanych, wspiera proxy SOCKS4/5 i HTTP 1.1, zapewnia wygodnego menedżera zdalnych zasobów FTP.

Zaawansowani użytkownicy mogą zdefiniować własne reguły ograniczania szybkości wysyłania i odbierania plików, zdefiniować własne komendy i modyfikować interfejs.

Uwaga: FileZilla Secure to jest ulepszona wersja normalnej FileZilli, do której dodano pożądaną przez użytkowników funkcję szyfrowania przechowywanych lokalnie haseł za pomocą głównego hasła.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

FileZilla Secure przynosi szyfrowanie haseł. Deweloperzy od lat odmawiali wprowadzenia tej funkcji

18
07.11.2016  •  Adam Golański

O tę funkcję w Filezilli użytkownicy dopominali się już od wielu lat – jednak deweloperzy mieli ich opinie za nic. Znany i lubiany klient FTP ma bowiem poważny feler, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Przechowuje hasła do zdalnych zasobów w niezaszyfrowanym pliku. Skuteczny atak oznacza więc, że napastnik może zdobyć też bezpośredni dostęp np. do stron internetowych ofiary. I tak się właśnie stało w wypadku jednego z użytkowników. Rozeźlony wziął sprawę w swoje ręce, tworząc forka Filezilli, który wreszcie pozwala na zaszyfrowanie przechowywanych haseł za pomocą klucza głównego. Trzy lata temu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
PitBoss   10 #1 13.03.2017 17:11

Screen-y że mucha nie siada

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.