Filedrop Filedrop 1.1.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Filedrop to ciekawe narzędzie, pozwalające na szybką wymianę plików pomiędzy komputerami, które działają w obrębie tej samej sieci. Dedykowane jest ono użytkownikom korzystającym z systemu Windows oraz Mac OS (trwają prace nad edycją dla iOSa).

Program daje możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy komputerami, pracującymi w tej samej sieci lokalnej (przewodowej) lub WiFi. Oferuje ona użytkownikowi specjalny obszar na pulpicie, w którym metodą "przeciągnij-i-upuść" dodajemy pliki do przesłania na wybrany przez nas komputer. Wszystkie odebrane dane zapisywane są w lokalizacji zdefiniowanej w ustawieniach narzędzia.

Filedrop jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika żadnej konfiguracji. Wystarczy, że aplikacja zostanie zainstalowana na wszystkich komputerach, pomiędzy którymi za jej pośrednictwem będą przesyłane pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!