Files To SD Card Files To SD Card 1.68990

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Files To SD Card to bardzo proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu zwolnimy miejsce w pamięci swojego urządzenia przenośnego.

Przenoszenie danych na kartę SD

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, aplikacja umożliwia przenoszenie wybranych plików (dokumentów, zdjęć, filmów i wielu innych) z wbudowanej pamięci smartfona i tabletu na kartę SD. Możemy wybrać dowolną zawartość znajdującą się na naszym urządzeniu przenośnym poprzez zaznaczanie określonych plików, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by określić je poprzez zdefiniowanie rozszerzenia pliku (np. wszystkie fotografie zapisane jako JPG).

Back-up danych na smartfonie i tablecie

Files To SD Card warto zainstalować nie tylko wtedy, gdy kończy się nam miejsce w pamięci urządzenia przenośnego, bowiem opisywany program może funkcjonować jako narzędzie do sporządzania kopii zapasowej cennych plików.

Co ciekawe, Files To SD Card zawiera specjalną funkcję powiadomień. Aplikacja regularnie (częstotliwość wyświetlania „przypominajek” może zostać ustawiona w menu programu) będzie informować użytkownika o możliwości wyczyszczenia pamięci wewnętrznej smartfona lub tabletu.

Files To SD Card – najważniejsze cechy:

  • darmowy program do kopiowania i przenoszenia danych na kartę SD
  • pozwala na zwolnienie miejsca w pamięci smartfona i tabletu
  • może pełnić funkcję aplikacji do tworzenia kopii zapasowej
  • zawiera opcję wyświetlania powiadomień
  • zupełnie za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!