r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Files&Folders Pro 1.1.0.4

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Rozbudowany menedżer plików korzystając z możliwości oferowanych przez Windows Phone 8.1. Zapewnia nam dostęp do plików zgromadzonych w pamięci urządzenia, na karcie SD oraz chmurze OneDrive i Dropbox.

Galeria programu

Główne okno aplikacji składa się z listy domyślnych folderów, którą możemy powiększać o kolejne. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, ale też wady. Utrudnia nawigację przy dłuższych listach. Nie mamy możliwości usunięcia domyślnie przypiętych folderów. Files&Folders Pro pozwala nam dokonywać operacji na plikach, przenosić je, otwierać a także zmieniać im nazwę.

Wspiera są także najpopularniejsze formaty archiwizujące takie jak: RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB. A poziomu opcji możemy zmienić główną skórkę programu oraz ustawić przeźroczysty kafelek. Zabrakło możliwości zmiany formatu prezentowania plików i folderów. Jest za to opcja sortowania według kilku kryteriów. Aplikacja dostępna jest za darmo i na chwilę obecną nie posiada reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.