Filezilla Password Decryptor Filezilla Password Decryptor 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Filezilla Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do odzyskiwania loginów i haseł do serwerów FTP przechowywanych wewnątrz klienta Filezilla.

Program pozwala na błyskawiczne odzyskanie wszystkich danych dostępowych do serwerów FTP zapisanych w obrębie klienta Filezilla np. w celu ich przeniesienia do innego oprogramowania lub reinstalacji systemu operacyjnego. Proces wyszukiwania i deszyfrowania zapisanych w profilu użytkownika danych przebiega w pełni automatycznie i nie wymaga od niego posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że uruchomimy narzędzie, zainicjujemy operacje przywracania, a po chwili na ekranie wyświetlona zostanie lista wszystkich dostępnych w Filezilla loginów i haseł.

Filezilla Password Decryptor obsługiwany może być z wykorzystaniem interfejsu graficznego lub z poziomu wiersza poleceń. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!