reklama

FilmBox Live na PlayStation 3 jeszcze w tym roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Sony Computer Entertainment Polska poinformowało, że nawiązano współpracę z SPI International, na mocy której do końca tego roku PlayStation 3 wzbogaci się o kolejną ciekawą aplikację multimedialną — prosto z konsoli uzyskamy dostęp do oferty serwisu FilmBox Live. Dzięki temu użytkownicy będą mogli zapoznać się między innymi z 7 kanałami telewizyjnymi, a także oczywiście sporą ilością materiałów z obszernej biblioteki Video on Demand.

Fani urządzenia Sony dostaną kanały Filmbox, Filmbox Extra, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Fightbox HD, Docubox HD oraz Fashionbox HD. Jeśli ktoś nie orientuje się jeszcze w ofercie cyfrowej platformy (bo na przykład nie ma akurat telewizora LG), warto się jej wstępnie bliżej przyjrzeć na komputerze. Ani słowem nie wspomina się na chwilę obecną o ewentualnych opłatach abonamentowych, nie jest też na razie wciąż znana dokładna data wprowadzenia aplikacji na PS3 — ponoć jednak to już naprawdę całkiem niedługo...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama