Filmweb Filmweb 3.0.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Filmweb to aplikacja polskiego serwisu internetowego o filmach, serialach i kinie, dedykowana na smartfony, która dostarcza informacji na temat repertuaru kin, nowości filmowych i tego, co warto obejrzeć w telewizji.

Aplikacja to także bogata zawartość multimedialna. Użytkownik może obejrzeć najnowsze zwiastuny filmowe w jakości HD, programy Filmwebu (m.in. „Top gier wideo”, „Na skróty” czy wywiady) i zmierzyć swój gust filmowy (znany z głównego serwisu „Gustomierz”). Ważną częścią aplikacji jest również program TV dla wybranych stacji, wraz z rekomendacjami.

Użytkownicy mają też szybki dostęp do najświeższych informacji ze świata kina i filmu, mogą przeczytać najnowsze zapowiedzi filmowe, określić swoje ulubione filmy, kina. Po zalogowaniu z poziomu aplikacji uzyskujemy także dostęp do swoich danych (oceny, znajomi, kanały TV etc.).

Filmweb na smartfony to również pełna baza filmów, które możemy wyszukiwać z poziomu aplikacji. Interfejs bardzo dobrze dopasowano do stylu modern Windows Phone. Szkoda tylko, że aplikacja odczuwalnie zbyt wolno wczytuje dane, a autorzy nie zdecydowali się w pełni wykorzystać potencjału kafelków. Z wersji www zabrakło możliwości logowania za pomocą konta Google. To na pewno użyteczne narzędzie dla wszystkich fanów kina, filmów oraz użytkowników Filmwebu, którzy chcą być na bieżąco także poprzez swoje smartfony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!