Filmy Google Play Filmy Google Play

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja Google do przeglądania, oglądania i pobierania filmów zakupionych w sklepie Google Play. Dzięki niej materiały możemy oglądać na telefonie, tablecie, a także z wykorzystaniem Chromecasta.

Aplikacja pod względem wykonania przypomina pozostałe programy Googla. Integruje się z działem Filmy w sklepie Google Play na tyle mocno, że przechodzenie pomiędzy nimi jest bardzo naturalne, a czasem można odnieść wrażenie, że to jedna i ta sama aplikacja. Duża w tym zasługa spójnego interfejsu.

Z poziomu aplikacji możemy oglądać już zakupione filmy oraz pobierać je do pamięci offline. W opcjach możemy ustawić jaka jakość obrazu oraz połączenia będzie dozwolona przy oglądaniu w chmurze oraz pobierani do telefonu. Znajdziemy tam także ustawienia dotyczące napisów i kilku innych elementów działania aplikacji.

Strona główna przedstawia również propozycje ze sklepu, a na start każdy otrzymuje możliwość pobrania za darmo wybranego przez Google materiału. Niestety na chwilę obecną (start usługi) program zgłasza błąd przy próbie pobrania materiału. Dodatkowo nie wszystkie części interfejsu zostały przetłumaczone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!