r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Cut Server 1.1

Strona główna Aktualności

Firma Apple wydała nową wersję aplikacji Final Cut Server 1.1 przeznaczonej do zarządzania zasobami multimedialnymi i automatyzacji procesów, opracowany z myślą o potrzebach twórców oraz producentów filmowych i wideo.

Final Cut Server to skalowalne oprogramowanie działające w modelu klient-serwer sprawdzające się bardzo dobrze w produkcji 30-sekundowego spotu, wieczornych wiadomości, filmu dokumentalnego, czy pełnometrażowego dzieła fabularnego. Aplikację wykorzystywano m. in. podczas produkcji takich filmów jak Tupot małych stóp, To nie jest kraj dla starych ludzi, Where the Wild Things Are, Zodiak czy Tajne przez poufne.

Najnowsza wersja aplikacji Final Cut Server 1.1 wymaga do prawidłowego działania komponentu QuickTime 7.5. Szczegółowa lista zmian dostępna jest na specjalnej podstronie przez producenta oprogramowania. Więcej informacji na temat Final Cut Server znaleźć można na stronie projektu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.