Final Fantasy Final Fantasy 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mobilne, odnowione wydanie jednej z najbardziej kultowych gier jRPG. To ona dała początek serii, której kolejne odsłony towarzyszą nam do dziś.

Final Fantasy I w wersji na smartfony to przede wszystkim poprawiona grafika. Sam schemat nie odbiega od tego jaki znamy z pierwowzoru. Dalej jest to widok z góry, bądź też boku utrzymany w 2D. Całość zawiera o wiele więcej detali oraz kolorów. Pojawiły się także drobne zmiany w rozgrywce.

Gra to esencja jRPG, sporo losowych walk i drobne wstawki fabularne. Świat gry jest ogromny, choć klasycznych zadań nie spotkamy w nim zbyt wiele, to jednak sama rozgrywka zajmuje sporo godzin. Tu natrafiamy na największy minus tego tytułu. Nie posiada on możliwości synchronizacji stanów gry z chmurą. Podczas zmiany urządzenia czy też awarii systemu tracimy cały nasz postęp w zabawie. W tego typu grach jest to niedopuszczalne.

Final Fantasy w wersji na Windows Phone posiada darmową wersję próbną oraz wsparcie dla usługi Xbox Live. Pełna gra nie należy do tanich, jej cena oscyluje w granicach 30 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!