r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fantasy Brave Exivus 2.6.1

Strona główna Android Gry RPG i MMO

Final Fantasy Brave Exivious to turowa gra RPG, wykorzystująca elementy i postacie z gier z serii Final Fantasy i mechanikę z Brave Frontier. Gracze mogą używać identycznych jak w Final Fantasy zaklęć i przywoływać te same stworzenia w czasie walki. Grafika nawiązuje do wczesnych gier studia, jak Chrono Trigger.

Galeria programu

Gra toczy się w świecie, w którym kluczowa jest równowaga dwóch sił: Vision, czyli manifestacji ludzkich uczuć i myśli, oraz Lapis, w której istnieją wszystkie obrazy świata i Magiczne Kryształy, z których ludzie czerpią energię. Gdy siły te są w równowadze, świat kwitnie. Jednak gdy równowaga zostanie zaburzona, ciemność przysłania światło. Gdy świat Lapis dąży do samozniszczenia, bohaterowie muszą walczyć z siłami ciemności by przywrócić pokój. Rain i Lasswell, żołnierze Grandshelt, odpowiadają na prośbę kryształu o pomoc.

r   e   k   l   a   m   a

W grze wykorzystywany jest system gachapon, który pozwala przyzywać stworzenia z różnych części gry. Z nimi można skompletować 5-osobową drużynę. System walki jest łatwy w obsłudze, ale wymaga opracowania strategii i pod tym względem jest dość wymagający. Ważnym elementem jest też przeszukiwanie otaczającego graczy świata, w tym klasycznych lochów, gdzie mogą być ukryte cenne przedmioty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 09.07.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.