Final Fantasy Brave Exivus 2.5.1

Strona główna iOS Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Final Fantasy Brave Exivious to zupełnie nowa, turowa gra RPG, wykorzystująca elementy i postacie z gier z serii Final Fantasy i mechanikę z Brave Frontier. Postacie używają identyczne jak w Final Fantasy zaklęcia i przywołują dobrze znane stworzenia. Grafika nawiązuje do wczesnych gier studia, jak Chrono Trigger.

Gra toczy się w świecie, którego istnienie zapewnia równowaga dwóch sił: Vision, czyli manifestacja ludzkich uczuć i myśli, oraz Lapis, w której istnieją wszystkie obrazy świata i Magiczne Kryształy. To z nich ludzie czerpią energię. Jednak gdy równowaga zostanie zaburzona, ciemność przysłania światło, a świat Lapis się rozpada. Bohaterowie muszą walczyć z siłami ciemności by przywrócić pokój.

W grze wykorzystywany jest system gachapon, który pozwala przyzywać stworzenia znane z różnych gier Final Fantasy. Z nimi można skompletować 5-osobową drużynę, której członkowie będą się uzupełniać.

System walki jest łatwy w obsłudze, ale wymaga opracowania strategii, serii zaklęć i pod tym względem jest wymagający. Ważnym elementem jest też przeszukiwanie otaczającego graczy świata, w tym klasycznych lochów, gdzie mogą być ukryte cenne przedmioty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
09.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy